Logo redakcji Centrum Mediów AGH
Centrum Mediów AGH
Jako Centrum Mediów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie mamy w rękach niesamowite możliwości. Inspirujemy do twórczej pracy dziennikarskiej, wydawniczej, radiowej, graficznej, fotograficznej i filmowej.

Współtworzymy wizerunek uczelni wykorzystując zarówno tradycyjne jak i nowoczesne środki artystycznego przekazu. Rysujemy, nagrywamy, piszemy, tworzymy. Jesteś pod właściwym adresem. Witamy na AGH.
Możliwości
Naszą misją jest dawanie Ci możliwości rozwoju. Cokolwiek sobie wymarzysz, my postaramy się Ci w tym pomóc. Zdobądź doświadczenie i dołącz do fantastycznego zespołu ludzi, którzy z pasją rozwijają swoje zainteresowania. Zrób audycję radiową, która chodzi Ci po głowie. Zrealizuj wymarzoną sesję zdjęciową lub naucz się obsługi ciemni fotograficznej. Pomysł na film, reportaż lub felieton? Żaden problem! Będąc członkiem Centrum Mediów AGH masz dostęp do wszelkich narzędzi, które umożliwią Ci realizację marzeń i pozwolą zdobyć cenne doświadczenia.
Kontakt
Radio1.7
redakcja@radio17.pl

BIS
kontakt@bis.agh.edu.pl

KSAF
kontakt@ksaf.pl

MINE
kontakt@mine.agh.edu.pl
  • Bartosz Balcer
    Koordynator CM
    balcer@agh.edu.pl
  • Kacper Cembrowski
    Prezes Zarządu CM
    kcembrowski@ksaf.pl
  • Karolina Dzierwa
    Redaktor Naczelna MINE AGH
    kdzierwa@mine.agh.edu.pl
  • Natalia Nitarska
    Redaktor Naczelna BIS AGH
    nnitarska@bis.agh.edu.pl
  • Szymon Wrona
    Redaktor Naczelny Radia1.7
    s.wrona@radio17.pl
  • Szymon Janaczek
    Redaktor Naczelny KSAF AGH
    sjanaczek@ksaf.pl
Lokalizacja
Centrum Mediów AGH
ul. Józefa Rostafińskiego 8
30-072 Kraków