Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Portfolio
Centrum Mediów AGH
Zobacz nasze najciekawsze realizacje!
Jesteśmy z AGH
Jako Centrum Mediów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie uczestniczymy we wszystkich najważniejszych wydarzeniach na naszej Alma Mater, uwieczniając historyczne momenty na filmach, zdjęciach czy w relacjach prasowych.
KSAF x MINE
Współpraca z Kołami Naukowymi
Nieodłącznym elementem naszej działalności jest współpraca z kołami naukowymi. Ich pracę, jak również starty w zawodach, obserwujemy zza obiektywu. Jesteśmy przy startach rakiet, wodowaniu łodzi solarnych czy na torach wyścigowych. W swoich kadrach uwieczniamy emocje, które towarzyszom studentom podczas pracy.
Radio1.7 x MINE x KSAF
Festiwale i koncerty
Współpracujemy z topowymi polskimi festiwalami muzycznymi. Nasi dziennikarze muzyczni, fotografowie i filmowcy relacjonują szeroki zakres wydarzeń ze sceny muzycznej. Pojawiamy się między innymi na takich wydarzeniach jak Juwenalia Krakowskie, Kraków Live Festival czy Fest Festival.

relacja z Kraków Live Festival 2022

relacja z Fest Festival 2022

relacja z Off Festival 2022
KSAF x BIS
Wystawy
Możemy pochwalić się również szerokim wachlarzem zrealizowanych wystaw - fotograficznych i graficznych - prezentowanych między innymi w budynku D-17 (Wydział Informatyki) AGH oraz Klubie Studio.
BIS
Kwartalnik
W ramach działalności prasowej zajmujemy się cyklicznym wydawaniem kwartalnika BIS - w formie magazynu papierowego jak i elektronicznego. W magazynie pojawiają się reportaże, felietony, recenzje, a nawet wiersze i opowiadania. Każdy z tekstów opatrzony jest autorskimi ilustracjami, tworzonymi przez naszych grafików.
Radio1.7
Live
Nowym formatem, który realizujemy od niedawna są streamingi live. W tej formie zrealizowaliśmy między innymi rozgrywkę Monopoly AGH połączoną z rozmową z TikTokerami.
Radio1.7 x INE x KSAF x BIS
Studio Juwenaliowe Live
Podczas ostatnich edycji Juwenaliów Krakowskich, jako Centrum Mediów AGH prowadziliśmy transmisję live z wydarzeń odbywających się w ramach Juwenaliów - wywiady z artystami, organizatorami oraz uczestnikami, materiały fotograficzne, filmowe i wiele więcej.
Radio1.7 x MINE
Koncerty, wywiady, nagrania
Jako rozgłośnia studencka organizujemy koncerty w naszym studio radiowym, a nawet prywatnych mieszkaniach, w ramach projektu DomOFFka. Podczas koncertów realizujemy nagrania na żywo oraz przeprowadzamy wywiady z artystami.
BIS x Radio1.7 x MINE x KSAF
Słuchowisko SPLOT
W 2021 roku stworzyliśmy autorskie słuchowisko - „Splot”. Słuchowisko opowiada historię osoby o roztrojeniu jaźni, która próbuje odnaleźć się w dzisiejszym świecie. Poruszone są także zagadnienia związane z homofobią, sztuką i adopcją zwierząt. Słuchowisko stanowiło jeden z najbardziej kreatywnych projektów, w który finalnie zaangażowane były wszystkie redakcje Centrum Mediów. Okładki podcastów zostały stworzone przez członków KSAF, a trailer ostatniego, finałowego odcinka słuchowiska został zrealizowany przez redakcję MINE w formie filmowej.