Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 
Dział Dziennikarski

W dziale dziennikarskim naszym głównym zadaniem jest tworzenie angażujących treści do kwartalnika, podcastu, a także realizacja własnych ciekawych projektów. Staramy się jak najlepiej zatrzymywać i opisywać otaczającą nas, uczelnianą rzeczywistość. Tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i ważnego - są i nasi redaktorzy! Przygotowują artykuły, reportaże, felietony, wywiady i wiele innych. Naszym ostatnim projektem jest zbiór opowiadań dla dzieci w językach polskim i ukraińskim "Bajki krajki".


Sekcja Podcastowa

W sekcji podcastowej zajmujemy się tworzeniem programów i samodzielnych materiałów do publikacji w ramach naszego podcastu. BIScast to głównie wywiady oraz audio wersje artykułów publikowanych w kwartalniku. Ponieważ zależy nam na rozwoju tego kanału, jesteśmy otwarci na nowe programy i formaty. Masz pomysł na autorski program podcastowy? Nie czekaj, tylko wyślij zgłoszenie!


Dział Graficzny

Zajmujemy się pracą nad składem, układem typograficznym, ilustrowaniem oraz przygotowaniem plików do druku. Realizujemy ciekawe projekty artystyczne i warsztaty graficzne. Stawiamy na rozwój i rozbudzanie kreatywności naszych grafików!Dział Promocji i Współpracy

Chcesz zostać content creatorem? Jesteś kreatywny i zwracasz uwagę na szczegóły? Jeśli odpowiedziałaś/łeś na te pytania “tak” to koniecznie dołącz do Działu Promocji i Współpracy BIS AGH! Wspólnie pracować będziemy nad rozwijaniem koncepcji działań marketingowych, prawdopodobnie, najlepszego magazynu studenckiego w Polsce!